We are a leading Manufacturer of pvc window & door profile extrusion line from Ahmedabad, India.

₹ 4800000 / Piece Get Latest Price
| Profile Type | Door Profile, Window Profile |
| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Screw Diameter | 65-132 |
| Profile Width | 300 mm |
| Raw Material | Rigid PVC, WPC |
| Automation Grade | Automatic |
| Connected Load | 75 kW |
| Cooling Type | Calibrating Table |
| Voltage | 415 V |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India