Manufacturer of a wide range of products which include pvc high speed heater cooler mixer 40 kg per batch, upvc heater cooler mixer machine 70 kg per batch, high speed heater cooler mixer machine, pvc high speed heater cooler mixer, pvc pipes high speed heater cooler mixture machine 70 kg per batch and rpvc high speed heater cooler mixture machine 120 kg per batch.
₹ 850000 / piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | MS |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850000 / piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Industrial |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850000 / piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Industrial |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Industrial |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5000 kg |
| Usage/Application | Pharma |
| Material | MS |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 50 kg |
| Usage/Application | Pharma |
| Design Type | Standard |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India