Leading Manufacturer of pvc pipe making machine, upvc pipe making machine, pvc cpvc plastic pipe extrusion line, pvc pipe machinery, pvc profile extrusion plant and plastic electrical pipe making machine from Ahmedabad.
₹ 3500000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Consumption | 1 Hp |
| Phase | 3 |
| I Deal In | New Only |
| Computerized | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3200000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Computerized | Yes |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3200000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Consumption | 1 Hp |
| Phase | 3 |
| I Deal In | New Only |
| Computerized | Yes |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3200000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Material | PVC |
| Type | Pipe Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| Phase | 3 |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3500000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Computerized | Yes |
| Material | MS |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4100000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 100 Kg/hr |
| Machine Type | Automatic |
| Material | MS / SS |
| Phase | Three |
| Country of Origin | Made in India |
We “Supreme Extrumac Pvt. Ltd.” are offering Pipe Extrusion Lines , Pipe Making Machine , Industrial Mixer etc.
₹ 3000000 / Piece Get Latest Price
| Machine Type | Pipe Extrusion Machine |
| Capacity | 15-50 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Surface Finish | Color Coated |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2000000 / Unit Get Latest Price
| Material | PVC |
| Power Consumption | 1 HP |
| Type | Pipe Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| Phase | 3 |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India