Offering you a complete choice of products which include pvc plumbing pipes machine, pvc pipe making machine and upvc pipe cutter.
₹ 3500000 / unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 280 V |
| Phase | 3 phase |
| Power Source | electric |
| I Deal In | New Only |
| Computerized | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 350000 / Piece Get Latest Price
| Machine Type | Pipe Bending machine |
| Capacity | 30-80 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Surface Finish | color coated |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150000 / Unit Get Latest Price
| Size | 3 Inch |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | New |
| Brand | Stanley |
| Warranty | 1 Month |
| Country of Origin | Made in India |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India