Offering you a complete choice of products which include cpvc plastic pipe extrusion line, pvc pipe extrusion line, cpvc extrusion pipe plant and pvc profile extrusion machine.
₹ 4200000 / unit Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Material | PVC |
| Type | Pipe Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 3500000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 100 kg/hr |
| Material | PVC |
| Type | Pipe Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4200000 / unit Get Latest Price
| Capacity | 2000 kg/hr |
| Material | PVC |
| Type | Pipe Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| Phase | 3 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 4000000 / Unit Get Latest Price
| Material | PVC |
| Type | Sheet Extruder |
| Operation Mode | Automatic |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India