Our range of products include plastic pipe making machine and pipe making machinery.

Get Latest Price
| Pipe Material | PVC |
| Production Capacity | 100–150 kg/hr |
| Line Type | Twin Line |
| Automation Grade | Automatic |
| Screw Diameter | 50 mm |
| Main Motor Power | 45 kW |
| Pipe Application | Conduit, Drainage, Irrigation, Agriculture, Water Supply |
| Die Head Count | Single Die |
| Country Of Origin | Made In India |
Get Latest Price
| Pipe Material | PVC |
| Process Type | Extrusion |
| Production Capacity | 100–200 kg/hr |
| Automation Grade | Automatic |
| Line Configuration | Twin Line |
| Pipe Application | Irrigation, Conduit, Gas Supply, Structural, Sewerage, Water Supply |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Power Requirement | 50 kW |
| Country Of Origin | Made In India |
PARTH PATEL (Owner)
Supreme Extrumac Pvt. Ltd.
SURVEY NO-403, PLOT NO. 4/A, SHREE HARIKRUPA INDUSTRIAL ESTATE, DHAMATVAN -BAKROL ROAD, BAKROL
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India